KOCAELİ HERBALİFE HAYATINIZA DOKUNAN FİRMA

Kocaeli Herbalife Nutrition İnternational limited şirketi 1997 yılında Türkiye pazarına girmiştir. 1980 yılında Mark Heush tarafından beslenme şirketi olarak kuruldu.

Herbalife şirketinin ilk temel beslenme ürünü herbalife besleyici formül bir shakedir.

Kocaeli Herbalife Nutrition Şirketinin Temel Beslenme Ve Kilo Yönetimi Ürünleri

  1. Herbalife besleyici Öğün yerine geçen Formül bir Shake: Kilo kontrolünde herbalife diyet programında iki öğün olarak önerilir. Herbalife diyet sürecinde sizi fazla kalori alma riskinden korur. Diyette rahat bir gün geçirmenize destek sağlar. Ayrıca herbalife diyet sürecinde sizi tok tutar ve vücut direncinizi yükselterek bağışıklık sisteminizin hastalıklara karşı güçlü olmasına yardımcıdır. Diyete ihtiyaç duymayan bireylerinde günlük yemek menülerine bir öğün herbalife formül bir shake’i dahil etmelerini tavsiye ediyoruz.
  2. Kocaeli Herbalife Bitkisel Konsantre Çay: Herbalife bitkisel konsantre çayı herbalife diyet programında ödem ve toksin atmada metebolizmaya yardımcıdır. Bir bardak herbalife çayı ortalama 6,5 kaloridir. Günün her anı vücudunuzu herbalife çay ile buluşturursanız diyet programınız daha verimli sonuç verecektir. Diyet sürecinde sıkılaşma ve bölgesel incelmenize yardımcı olur.
  3. Kocaeli Herbalife Aloevera Konsantre İçeceği: Herbalife diyet programınızda en önemli kısımlardan biri sindirim sistemi ve bağırsaklarınızın düzenli çalışması yeterince vitamin ve mineralleri enzimliyebilir durumda olmalıdır. Vücut direnci ve bağışıklık sistemi için bunu önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle Herbalife alovera konsantre içeceği sindirim sistemini temizler düzenler ve diyet programınıza hız katar.
  4. Kocaeli Herbalife Heartwell (Lif Tozu): Heratwell lif tozu diyet esnasında tükettiğiniz besinlerin yararlı olmayan yağları içerisine hapsederek emilmeden sindirim yolu ile dışarı atımına yardımcıdır. Kolesterol düşmesinde ve dengelenmesinde yardımcıdır. Diyette en büyük handikap kabızlık sorunudur. Bu sorunu Alovera içeceği ve herartwell lif tozu ile engelleyebilirsiniz. Herbalife diyet programınıza destekleyici bir besindir.
  5. Kocaeli Herbalife Thermo Complete Tablet: Herbalife diyet programınıza en son dahil edeceğiniz bir element. En son incelme ve şekillenmenize engel olan katı yağ parçalanmasında görev alır. Bu şekilde Herbalife thermo tableti kullananlar sıkılaşır ve vücut hatları daha belirginleşir.


Herbalife Diyet Programında Size Özel Uyarılar Ve Dikkat Etmaniz Gerekenler


1. Hamile olup herbalife diyet programımıza dahil olmak isteyenler: Diyet programınızda Herbalife konsantre çay ve Herbalife Thermo tableti Kullanmanızı önermiyoruz. Bizimle irtibata geçin özel hamileler için önerdiğimiz beslenme programları ile diyetinizi devam ettirin.


2. Çocuk Emziren Anneler: herbalife diyete dahil olmak isterseniz. Herbalife Thermo tableti önermiyoruz. Herbalife çayda dikkatli Kullanılması gerektiğini tavsiye ediyoruz. Bizimle irtibata geçin size emziren annelere önerdiğimiz ürün ve beslenme programı ile diyetinize başlayın.


3. Kalp damar rahatsızlığı olanlar ve tansiyon sorunu yaşayanlar: Herbalife diyet programında sizlere thermo coplete tableti kullanmanızı önermiyoruz. Bizimle iletişime geçin size özel beslenme programı ve kullanacağınız ürünleri belirleyelim. Herbalife diyet programını birlikte ilerletelim.


4. Vücuduna kalp pili yerleştirilenler: Herbalife diyet programına başlamak için bazen ihtiyaç duyulan vücut yağ oranı, vücut kas oranı ve metabolizma yaşı gibi değerlerinizi öğrenme amaçlı yapılan vücut analizini yaptırmamanızı öneririz. Bizimle iletişime geçin vücut kitle indeksinizi baz alarak herbalife diyet programına başlayabiliriz.


Sonuç: Kocaeli Herbalife kilo yönetimi ürünlerini kullanmak tek başına yeterli bir durum olmadığını düşünüyoruz. Çünkü bize sitemiz üzerinden başka yerlerden ürün almış ama kullanımı ve günlük beslenme ile ilgili hiçbir peogram yapılmamış. Günlük takip hiç yapılmamış. Bu veriler ışığında biz sitemizde herbalife yaşam koçluğu bünyesinde tüm kullanıcılarımızı herbalife distribütör farkı anlayışı ile takip ve danışmanlık yapıyoruz. Herbalife nutrition şirketinin dizenlediği tüm eğitim ve seminerlere katılıyor. Sizlere daha faydalı olabilme adına herbalife beslenme uzmanlarından ve herbalife anlaşmalı doktorlarından eğitim alıyoruz.


Kullanıcılarımız ve müşterilerimize herbalife ürünlerini değil ürünleri kullandırma ve sonuç almalarını kendimize hedef ve amaç olarak belirledik.


DİP NOT: Bu bilgilendirme makalesi Herbalife Kocaeli distribütörleri olan herbalife İzmit distribütörü, herbalife Derince distrübütörü, Herbalife Gölcük Disribütörü, Herbalife Gebze distribütörü,Herbalife Darıca Distribütörü, Herbalife Körfez distribütörü, Herbalife kartepe Distribütörü, Herbalife Değirmendere distribütörü, Herbalife Karamürsel Distribütörü, Herbalife Dilovası distribütörü, Herbalife Çayırova distribütörü ve Kandıra herbalife distribütörü adına beraber eğitimlerde aldığımız bilgiler ışığında düzenlenerek sizlere sunulmuştur.
İletişim Numaramız sadece bu numaralardır.

 

İLETİŞİM : 0505 610 03 28
0505 610 03 27